Formularz kontaktowy

 

LILA CIEŚLAR

motto:
Doskonaląc co masz, pomnażasz.


Jestem trenerem pracy. Zaczynałam od pomagania w małych inicjatywach społecznych, z czasem sama organizowałam autorskie wydarzenia: koncerty, warsztaty i konferencje. Jako nastolatka pokochałam Hiszpanię i postawiłam sobie za cel, że kiedyś zamieszkam w tym kraju, co udało się osiągnąć już w czasie studiów. Przez dwa lata pełniłam funkcję koordynatora wolontariuszy na Costa Blanca, pracując dla międzynarodowej organizacji.

Zdobywałam doświadczenie w sektorze prywatnym i publicznym, w kraju i zagranicą, uczyłam się i podpatrywałam praktyków pracy zespołowej w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Moją pasją jest wolontariat i miękki HR. Nierzadko zaczynałam na najniższym szczeblu, by z czasem stać się liderem. Wiem czym jest ciężka praca i zawsze dążę do tego, by była ona nie tylko efektywna, ale co dla mnie szczególnie istotne, by przynosiła satysfakcję każdemu współpracownikowi.

Nie lubię słów "nie da się".

Jestem wrogiem bylejakości.

Strategicznie wybieram cele i krok po kroku je realizuję. W ich osiąganiu pomaga mi opanowanie języka angielskiego i hiszpańskiego.

Zaczytuję się w książkach o przywództwie, piszę bloga i regularnie działam społecznie. Ludzie z którymi pracuję mówią, że zarażam pozytywną energią. Właśnie tym, wraz z moją wiedzą i doświadczeniem, dzielę się podczas autorskich szkoleń i warsztatów.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą - wystarczająco dobrą, bo ciągle uczącą się!

Ukończyłam m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

- - - 

"Wiem, że praca może być źródłem frustracji - zarówno dla pracownika jak i pracodawcy - chcę wspierać proces pozytywnych zmian, bo wierzę, że polski rynek może stawać się lepszy! Transformacja wiąże się z dokonywaniem konkretnych, świadomych wyborów po obu stronach, a ja chcę do nich motywować i wskazywać kierunek, w którym warto podążać. To nie są mrzonki, ale cele, które zostały urzeczywistnione przez wiele organizacji na świecie. Dlaczego do nich nie dołączyć?"
[Lila Cieślar]

Total comment