Formularz kontaktowy

 

DLACZEGO MNIE POTRZEBUJESZ?

motto:
Doskonaląc co masz, pomnażasz.
Wpajam,
że praca to nie tylko źródło dochodu dla jednostek i zysku dla przedsiębiorstw, ale również ważne narzędzie doskonalenia charakteru. Kultura pracy jest osobistą wizytówką pracownika, ale i całej organizacji.

Pokażę Ci w jaki sposób dbanie o szczegóły czy sumienność i kreatywność, lub ich brak, wpływa na Twoją indywidualną ścieżkę kariery. Przekonasz się czy jakość, którą prezentujesz w pracy przybliża Cię do osiągnięcia Twoich zawodowych celów. Zajmujesz stanowisko lidera - skorzystaj z mojej oferty, by pobudzić synergię swojego zespołu i maksymalizować zysk przedsiębiorstwa.Wspieram 
stawanie się Przywódcą, a nie tylko osobą zarządzającą. Liderem, za którym warto podążać i chcieć dla niego pracować z prawdziwą pasją.

Podczas moich szkoleń dowiesz się, w jaki sposób styl przywództwa wpływa na budowanie organizacji wiodącej, prawdziwie przyjaznego urzędu czy nowoczesnej uczelni. Poznasz i nauczysz się korzystać z  zależności jaka istnieje między tworzeniem zespołów, w których praca jest źródłem satysfakcji pracowników, a konkurencyjnością organizacji i autentycznym zadowoleniem jej Klientów.Wskazuję 
jak z sukcesem zacząć posługiwać się więcej niż jednym językiem. Swobodne operowanie kilkoma językami umożliwia czerpanie z baz danych innych kultur: nowych sposobów myślenia i rozwiązywania problemów. 

Dzięki moim warsztatom sprawisz, że ludzie z którymi pracujesz, dzieci/uczniowie/studenci czy rodzice twoich wychowanków przestaną postrzegać naukę kolejnego języka jako zbyt wielkie wyzwanie. Żaden wiek nie jest przeszkodą, by zacząć osiągać bardzo dobre wyniki.

 - - -

"Wiem, że praca może być źródłem frustracji - zarówno dla pracownika jak i pracodawcy - chcę wspierać proces pozytywnych zmian, bo wierzę, że polski rynek może stawać się lepszy! Transformacja wiąże się z dokonywaniem konkretnych, świadomych wyborów po obu stronach, a ja chcę do nich motywować i wskazywać kierunek, w którym warto podążać. To nie są mrzonki, ale cele, które zostały urzeczywistnione przez wiele organizacji na świecie. Dlaczego do nich nie dołączyć?"
[Lila Cieślar]


- - -

Moje szkolenia i warsztaty odbywają się w języku polskim lub angielskim. 
Chcesz pobudzić uczestników do zdrowego wysiłku umysłowego i zmotywować do praktycznego wykorzystania ich zdolności językowych - skorzystaj z wersji w języku angielskim.

Total comment